Bikester PL

10% rabatu na wybrany asortyment

Informacje o zniżkodawcy

Opis Sklep Bikester.pl już od ponad 10 lat jest wiodącym sklepem internetowym dla miłośników dwóch kółek. Oprócz specjalistycznego sprzętu dla wyczynowych kolarzy i fanów MTB oferujemy również produkty dla osób, które wykorzystują rower do codziennej logistyki, jak i rekreacyjnych przejażdżek.
Adres Bikester PL
,
http://bikester.pl
-10

Sklep Bikester.pl już od ponad 10 lat jest wiodącym sklepem internetowym dla miłośników dwóch kółek. Oprócz specjalistycznego sprzętu dla wyczynowych kolarzy i fanów MTB oferujemy również produkty dla osób, które wykorzystują rower do codziennej logistyki, jak i rekreacyjnych przejażdżek.

Każdy rowerzysta spełni tu swoje rowerowe marzenia i potrzeby!

Rower to podstawowy element wyposażenia każdego studenta! Dlatego też oferujemy studentom z legitymacją ISIC, aż 10% rabatu na wybrane produkty w sklepie Bikester.pl !

Voucher może być zrealizowany raz na klienta i nie ma zastosowania do artykułów: FOCUS, Cube, Ghost, CONWAY, Haibike, Kalkhoff, Giant, LIV, Cervelo, Endura, RFR, TREK, Cannondale, Assos, Castelli, s'cool, Sportful, Diamant, Santa Cruz, Gore, Garmin, a także wszystkie rowery i bony.

Link do weryfikacji legitymacji:https://benefits.isic.org/en/bikester_pl_10

ISICITICIYTC

Powrót

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl